OkStudio OkStudio

Manikúra

Gel-Lak na přírodní nehty

Dekorativní laky se sílou gelu do UV lampy, dokonale krycí, lesklé, vysoce přilnavé a dlouhotrvající. Výhodou oproti gelovým nehtům je jeho šetrnost k přírodním nehtům. Gel-Lak vydrží až 3 týdny v závisloti na kvalitě přírodního nehtu a jeho mechanickému zatížení.

Gel-Lak se aplikuje na suché odmaštěné přírodní nehty. Nejprve naneseme vrstvu bezbarvého Gel-Laku Spick and Span a vytvrdíme v UV lampě. Poté aplikujeme tenkou vrstvu barevného Gel-Laku Spick and Span a necháme opět vytvrdit v UV lampě. Na vytvrzený Gel-Lak naneseme tenkou vrstvu bezbarvého Gel-Laku Spick and Span a vytvrdíme v UV lampě.

Japonská manikúra (P-SHINE)

P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, proto se doporučuje především pro lámavé, roztřepené a špatně rostoucí nehty.  Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která je leští a vyživuje. Nerovnosti na povrchu nehtu zahladí malé brusné částečky, které pasta obsahuje. Nehty jsou poté chráněné před vnějšími vlivy jako je voda, saponáty atd. Pro udržení vlastností P-Shinu se doporučuje aplikace dvakrát do měsíce.

P-Shine obsahuje: včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka (těží se v japonském moři), bentonit, jemné parafíny, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5, glycerin

Parafínový zábal

Parafínové zábaly působí jako mini-sauna. Pozvolné předávání suchého tepla z parafínu vede k hloubkovému prohřátí. Dochází tak ke snížení bolesti pohybového aparátu, zlepšení prokrvení, regeneraci tkání, uvolnění svalových spazmů ošetřeného místa. Je urychlen metabolismus a zvyšuje se odolnost organismu. Po ošetření je pokožka sametově hebká.

Aktuální ceny manikúry naleznete v ceníku.